Infolinia +48 42 636 53 52, +48 42 633 35 55
  • Polecane:
  • POLSKA
  • MAURITIUS
  • KARAIBY
  • MALEDIWY
  • CZECHY
  • CHORWACJA
  • WŁOCHY
  • TAJLANDIA
  • GRECJA

O nas

Trade & Travel Company to czołowy touroperator będący na rynku od ponad 27 lat. To polska firma z doświadczeniem, tworzona przez młody i kreatywny zespół „pasjonatów- ekspertów”, który urzeczywistni TWOJE marzenia o wyjątkowych podróżach w każdy zakątek świata. Gwarantujemy niezapomniane wakacje pełne pozytywnych wrażeń i emocji, ale również poczucie bezpieczeństwa, które zapewnia stały kontakt telefoniczny z naszymi konsultantami 24/7. W jednym zdaniu, jesteśmy pasjonatami- ekspertami do zadań specjalnych.

O nas – czyli KONSORCJUM.PL
Konsorcjum Polskich Biur Podróży - Trade & Travel Company
Historia nasza sięga początków lat osiemdziesiątych, gdy nastąpiły zmiany w naszym kraju i każdy mógł wreszcie dysponować swoim paszportem oraz kwotą 10 $ w na wymianę.
Początek Konsorcjum to 4 firmy turystyczne o różnym geograficznym profilu działania: Art.-Mat automobilklub Łódzki – organizator turystyki zagranicznej, który zapoczątkował w Polsce loty do Tunezji (wówczas pierwsze z Pragi); Sobel Travel organizator wyjazdów do Egiptu – było wówczas bezpośrednie połączenie LOT do Kairu; Globus Kłodzko – organizator wyjazdów krajowych i europejskich (w tym do bliskich Czech) oraz Trade and Travel Company, które przejęło obowiązki Touroperatora w myśl przepisów Ustawy o Organizacji Usług Turystycznych.
Umowa Konsorcjum pomagała lepiej organizować imprezy, poszerzać wachlarz ofert turystycznych na cały Świat oraz dbać o koszty. Efektem wszystkich działań było skonsolidowanie oferty i działalności touroperatorskiej pod jednym szyldem Trade and Travel Company z licencją organizatora Turystyki numer 6 oraz prawem używania nazwy Konsorcjum Polskich Biur Podróży.
Po latach działalności i współpracy z Klientami oraz firmami zauważyliśmy, że mówiąc o nas używają oni skrótu Konsorcjum. Biorąc to pod uwagę postanowiliśmy używać  KONSORCJUM.PL


KIM JESTEŚMY ??    
Jesteśmy  polską firmą z doświadczeniem, tworzoną przez młody i kreatywny zespół „pasjonatów- ekspertów”, który urzeczywistni TWOJE marzenia o wyjątkowych podróżach w każdy zakątek świata. Gwarantujemy niezawodną i godną zaufania obsługę Klienta,  niezapomniane wyjazdy pełne pozytywnych wrażeń i emocji, ale również poczucie bezpieczeństwa, które zapewnia stały kontakt telefoniczny z naszymi konsultantami dwadzieścia cztery godziny na dobę siedem dni w tygodniu.
W jednym zdaniu, jesteśmy pasjonatami- ekspertami do zadań specjalnych.
Naszą rzetelność, ale również odpowiedzialność za branże potwierdza członkostwo w Polskiej Izbie Turystyki, a także Polskim Związków Organizatorów Turystyki. Dla potwierdzenia wysokiego poziomu jakości naszych usług przeszliśmy proces Certyfikacji ISO, uzyskując Certyfikat 9000:2008. Poprzez „stałe doskonalenie się”, które jest podstawą Certyfikacji ISO, gwarantujemy swój stały rozwój. Jesteśmy również pierwszym biurem, które uzyskało Godło TERAZ POLSKA a coroczna weryfikacja jakości naszych usług pozwala  nam na stałe używanie tego nobilitującego Godła.  W 2009 roku przystąpiliśmy do krajowego programu "Rzetelna Firma". W 2011 roku uzyskaliśmy tytuł Jakości Roku, przyznany przez Ekspertów Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji. Zwracamy również szczególną uwagę na najważniejszy element naszej firmy- Pracowników – Pasjonatów. W 2010 roku otrzymaliśmy nagrodę „Firma Przyjazna Pracownikom” od Związku Pracodawców Warszawy i Mazowsza. Nasze laury to także Srebrny i Złoty Krzyż Zasługi –Artur Matiaszczyk, Brązowy Krzyż Zasługi – Barbara Ladżyńska oraz Odznaczenia resortowe za zasługi dla rozwoju turystki: Artur Matiaszczyk, Barbara Ladzyńska, Wiesława Motylska, Małgorzata Wołodkiewicz. Nasza firma również została odznaczona tym zaszczytnym medalem.
To tylko wybrane nagrody czy tytuły, które uzyskaliśmy podczas swojej działalności. Możemy się pochwalić wieloma innymi, które potwierdzają, że nasza firma gwarantuje wiarygodność i rzetelność.
Posiadamy w swojej ofercie około 100 kierunków egzotycznych, a w naszych propozycjach można znaleźć wyjazdy pobytowe i wycieczki objazdowe. Dajemy możliwość poznawania i smakowania krajów. Stała współpraca z renomowanymi liniami lotniczymi (jesteśmy akredytowanym Agentem IATA), zagranicznymi biurami podróży- naszymi wieloletnimi partnerami (niejednokrotnie już przyjaciółmi ,którzy znają lokalne zwyczaje , ludzi , miejsca warte odwiedzenia i dają możliwość autentycznego smakowania danego kraju), a także z wieloma firmami związanymi z branżą turystyczną intensywnie rozszerzamy wachlarz proponowanych ofert  Wszystko po to, aby nasi Klienci mogli spędzić atrakcyjne wakacje w najbardziej oryginalnych miejscach Świata, a w podróżach służbowych czuli się komfortowo .
U nas znajdziesz oferty we wszystkie zakątki świata, w tym również Pielgrzymki.
Pielgrzymki to nie są zwykłe podróże, to szansa przeżycia czegoś wyjątkowego. Dobry standard świadczeń, należyta opieka nad Pielgrzymami, dbałość o szczegóły w organizacji i realizacji programu zawsze były naszym atutem i pozostaną naszym priorytetem. Komfort i poczucie bezpieczeństwa pozwalają bowiem Pielgrzymom skupić się na poszukiwaniu Boga. Z każdej Pielgrzymki wyciągami wnioski, wsłuchujemy się w potrzeby i sugestie naszych Klientów. Ponadto pragniemy zaznaczyć, że zawsze najważniejszym punktem wszystkich programów jest codzienna Msza Święta.
Realizujemy również wyjazdy MICE dla Klientów oraz Partnerów, które obejmują także  podróże biznesowe związane z udziałem w imprezach targowych, czy misjach gospodarczych. Dajemy możliwość obniżenia kosztów podróży przy zachowaniu najwyższego poziomu usług oraz oszczędności finansowe wynikające z wynegocjowanych bardzo korzystnych stawek na noclegi na całym świecie. Oferujemy wspaniałe, wyselekcjonowane miejsca i atrakcje, które pozwolą zdobyć uznanie w oczach partnerów. W trakcie swojej działalności  zrealizowaliśmy wyjazdy dla wielu setek tysięcy osób, zarówno  incentive jak i wypoczynkowych, konferencyjnych czy konkursowych. Odwiedziliśmy ponad  100 krajów na siedmiu kontynentach. Uczestniczyliśmy w produkcji filmowej zapewniając przeloty, zakwaterowania, plany filmowe dla  ekip . Posiadamy własny system rezerwacji hoteli (ponad 360.000 hoteli na całym świecie), samochodów, atrakcji turystycznych, rejsów na całym świecie oraz przelotów samolotami rejsowymi, w tym tanich linii lotniczych (wyszukiwarka w kolorze niebieskim). Daje ona możliwość samodzielnego tworzenia pakietów wyjazdowych. Zapraszamy na KONSORCJUM.PL


Gdzie nas można znaleźć?
Zapraszamy do odwiedzenia naszych Biur Obsługi Klientów w Łodzi oraz w Warszawie. Naszą ofertę można również kupić w około 1500 wyselekcjonowanych biurach podróży w całej Polsce, które dzięki szkoleniom i wsparciu naszego zespołu w profesjonalny sposób zaprezentują nasze propozycje. Zachęcamy również do odwiedzania naszej strony internetowej: Konsorcjum.pl i rezerwujwakacje.com.pl  
Z czego jesteśmy dumni?
Różnorodność zleceń i stawiane przed nami wymagania mobilizują nas do wypracowania najwyższego poziomu ich realizacji, a głównym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług przy zoptymalizowaniu wszelkich wydatków ze strony naszych klientów.
Największym naszym sukcesem było wprowadzenie produktu o nazwie imprezy gwarantowane w odniesieniu do wyjazdów egzotycznych , które  wymagają minimalną ilość 2 osób.  Oferta ta to 100% gwarancja, że impreza dla naszych Klientów zostanie zrealizowana niezależnie od ilości uczestników, a program realizowany jest w grupach międzynarodowych lub indywidualnie. To również unikatowa propozycja dla osób, które nie lubią podróżować w grupach zorganizowanych, chcąc „chłonąć” atmosferę odwiedzanych miejsc w sposób indywidualny, z wybraną osobą i w swoim „tempie„

 

Postaw na sprawdzonych dołącz do zadowolonych.  

 

Życzymy wspaniałych podróży
Artur Matiaszczyk i Barbara Ladżyńska wraz ze wspaniałym zespołem Pasjonatów
 

 

Zaznacz miejsca, do których chcesz jechać:

zaznacz wszystkie odznacz wszystkie
wybierz resetuj
wybierz resetuj
Termin i zakwaterowanie
Pokój 1
Rezerwacja hotelu
Atrakcje
Transfer
Rejsy
Rezerwacja samochodu
Rezerwacja przelotu
Ubezpieczenie
Dom wakacyjny

Skontaktuj się z nami

+48 42 633 35 55 + 48 22 622 82 96
+48 42 636 53 52 +48 42 633 35 55
Pn - Pt 10.00 - 18.00 So 10.00 - 16.00