Infolinia +48 42 636 53 52, +48 42 633 35 55
  • Polecane:
  • POLSKA
  • MAURITIUS
  • KARAIBY
  • MALEDIWY
  • CZECHY
  • CHORWACJA
  • WŁOCHY
  • TAJLANDIA
  • GRECJA

Informacje praktyczne

KATEGORYZACJA HOTELI

Wszystkie kategorie hoteli prezentowane na naszej stronie internetowej oraz w katalogach odpowiadają kategoryzacji lokalnej danego kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii (inne oznaczenia mogę być w hotelach w Varadero czy Acapulco a inne w Warszawie).

WYCIECZKI LOKALNE

Turyści mają możliwość wzięcia udziału w fakultatywnych wycieczkach lokalnych, płatnych na miejscu. Klienci uczestniczący w wycieczkach fakultatywnych nie otrzymują zwrotu za niewykorzystany w tym czasie pokój hotelowy i posiłki. Wycieczki fakultatywne organizowane są przez lokalnego kontrahenta na warunkach przez niego określonych. Istnieje  możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej ilości chętnych.

WIZY

Każdy z uczestników wyjeżdżających poza UE musi posiadać ważny paszport (minimum 6 miesięcy). Konsorcjum Polskich Biur Podróży Trade & Travel Company nie ponosi odpowiedzialności za osoby, które nie zostaną przepuszczone przez granicę z przyczyn niezależnych od biura. W przypadku wyjazdu do kraju, gdzie wymagane są wizy, Klienci są zobowiązani do dostarczenia dokumentów do biura w terminie umożliwiającym otrzymanie wizy. Przy wyjeździe do  krajów UE wymagany jest dowód osobisty lub paszport.

UWAGI

1.  Na stronie internetowej oraz w katalogu, przy opisie każdej imprezy znajdują się informacje odnośnie zawartych w cenie świadczeń, oraz usług płatnych dodatkowo. 
2.  Cenę zniżkową dla dzieci stosuje się, gdy są one zakwaterowane z co najmniej dwiema osobami dorosłymi.
3.  Ceny prezentowane na stronie internetowej oraz w katalogach zawierają przelot w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku nie dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej – za odpowiednią dopłatą.
4.  Prezentowane w katalogach i na stronie internetowej zdjęcia pokoi są zdjęciami przykładowymi. Oznacza to, że nie każdy pokój w danym hotelu wygląda tak samo, jak ten prezentowany na zdjęciu w katalogu.

 

SZCZEPIENIA OCHRONNE

Przed wyjazdem do krajów egzotycznych należy pamiętać o profilaktyce sanitarno-epidemiologicznej. Poniżej mogą Państwo zapoznać się z listą obowiązkowych oraz profilaktycznych szczepień wymaganych przy wyjazdach do poszczególnych krajów świata.


Lista obowiązkowych i zalecanych szczepień ochronnych w poszczególnych krajach świata


Dodatkowe informacje dotyczące poszczególnych chorób, szczepień oraz placówek  medycyny podróży, znajdą Państwo na stronie internetowej www.szczepieniadlapodrozujacych.pl, która powstała w ramach kampanii „Szczepienie służy bezpieczeństwu podróży”

PRZELOTY

Godziny przelotów moga ulec zmianie. Wymagane potwierdzenie aktualnych godzin wylotu na ok. 48 h przed wylotem

PASZPORTY POLSKIE - PODWÓJNE OBYWATELSTWO

Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

Zaznacz miejsca, do których chcesz jechać:

zaznacz wszystkie odznacz wszystkie
wybierz resetuj
wybierz resetuj
Termin i zakwaterowanie
Pokój 1
Rezerwacja hotelu
Atrakcje
Transfer
Rejsy
Rezerwacja samochodu
Rezerwacja przelotu
Ubezpieczenie
Dom wakacyjny

Skontaktuj się z nami

+48 42 633 35 55 + 48 22 622 82 96
+48 42 636 53 52 +48 42 633 35 55
Pn - Pt 10.00 - 18.00 So 10.00 - 16.00